Згромадження Сестер Служебниць Пресвятої Діви Марії Непорочно Зачатої

поточна назва

Служебниці Старовєйські

Харизма:

реалізація на щодень євангелічної заповіді любові Бога понад усе, а також любові до ближнього, яка проявляється  в наслідуванні Матері Божої, найпокірнішої Слугині Господньої і в служінні потребуючим, а особливо дітям, вбогим та хворим.

Гасло: «Через Марію – до Ісуса»

Діяльність:

християнське виховання та навчання дітей і молоді, катехізація, акція харитативна серед хворих і вбогих людей – не  виключаючи інших форм апостольських праць, згідних з початковим духом і актуальними потребами Церкви.

Генеза згромадження:

Служебнички сторовєйські це одне із існуючих сьогодні чотирьох згромаджень, які були відокремлені  із Згромадження Сестер Служебниць, заснованого в Польщі 3 травня 1850 року бл. Едмундом Бояновським, автономія служебничок старовєйських від 1866 року; затверджені Святим Престолом 9 грудня 1930р.

Служебнички: великопольські, старовєйські, сілезькі і дембіцькі поєднані в Федерацію Згромаджень Сестер Служебниць  ПДМ НЗ.

Служебниці в Україні

Сестри працюють в Україні з 1991 р.

На Вінницькі Хутори прибули в 2011 р.  До 2014р.тривала побудова будинку .

1 вересня 2014 р. розпочав свою діяльність навчально-виховний заклад Центр християнського виховання дітей і молоді.

Окрім цього, на Вінницьких Хуторах Сестри навчають катехизи дітей і молодь, виховують дітей в атмосфері любові до Бога і ближнього, прищеплюючи моральні, християнські та патріотичні цінності. Моляться та провідують людей хворих і страждаючих.

Тут відбуваються реколекції та дні зосередження для Сестер з всієї України, також для дітей, молоді та родин.

Делегатура:

Вул. Коцюбинського 5

с.Мурафа 23 530

Шаргородський р-н

Вінницька обл.

e-mail: siostrymurafa@ukr.net